Nasze sklepy: Odkurzacze centralne  Kominki Rekuperacja Wellness i Spa

Informacja

Promocje

Śledź nas na Facebooku


Odkurzacze centralne - marki Jest 167 produktów.

Podkategorie

 • Odkurzacze centralne Beam

  Odkurzacze centralne Beam to jedne z najpopularniejszych odkurzaczy centralnych w Polsce. Swoją popularność odkurzacze centralne Beam zawdzięczają przede wszystkim bardzo konkurencyjnej ofercie cenowej, ciekawym promocjom, dobremu serwisowi, dobrym parametrom i solidnemu wykonaniu. Odkurzacz centralny Beam sprawdzi się w większości domów - mamy do wyboru szereg różnych modeli w zależności od parametrów instalacji. Oferta odkurzaczy centralnych Beam składa się z dwóch głównych linii produktowych: platinum i alliance.

 • Odkurzacze centralne Sach

  Odkurzacze centralne Sach to dość popularne urządzenia produkowane przez hiszpańską firmę. Elementem wyróżniającym odkurzacze centralne Sach są dość przystępne ceny połączone z jakością jak i bogate wyposażenie zestawów akcesoriów. Odkurzacze centralne sach dzielą się na dwie podstawowe linie produktowe dynamic oraz digital.

 • Odkurzacze centralne Aspilusa

  Odkurzacze centralne Aspilusa to popularne urządzenia, które charakteryzują się dobrymi parametrami połączonymi z dobrą ofertą cenową. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne suche jak i umożliwiające sprzątanie na mokro odkurzacze centralne Aspilusa. Podział odkurzaczy centralnych aspilusa na jednostki suche i tzw. mokre pozwala na dobry dobór jednostki w zależności od indywidualnych potrzeb. W każdej kategorii odkurzaczy centralnych Aspilusa mieści się spory wybór różnych modeli jednostek centralnych w ciekawych zestawach promocyjnych.

 • Odkurzacze centralne Husky

  Odkurzacze centralne Husky to solidne urządzenia produkowane od dziesiątek lat przez firmę Nuera. Ten kanadyjski producent odkurzaczy centralnych Husky wprowadził na rynek zarówno modele tradycyjne suche jak i tzw. mokre umożliwiające podłączenie do kanalizacji i sprzątanie cieczy. Odkurzacze centralne Husky nie należą do najtańszych jednak wyróżniają się solidnością i zróżnicowanym wyborem różnych jednostek centralnych (zarówno suchych jak i mokrych).

 • Odkurzacze centralne Duovac

  Odkurzacze centralne Duovac to bardzo solidne urządzenia produkowane od dziesiątek lat przez firmę Nuera. Odkurzacze centralne Duovac nie należą do najtańszych jednak wyróżniają się wysoką solidnością co potwierdza możliwość uzyskania aż 25 lat gwarancji. Solidność, kanadyjska produkcja i długi okres gwarancyjny to podstawowe zalety odkurzaczy centralnych Duovac.

 • Odkurzacze centralne Cyclo Vac

  Odkurzacze centralne Cyclo Vac to solidne urządzenia charakteryzujące się dobrymi parametrami, solidnym wykonaniem i zróżnicowanymi produktami. W ofercie odkurzaczy centralnych cyclo vac znajduje się dość sporo modeli jednostek centralnych co gwarantuje dobry dobór odkurzacza centralnego do posiadanej instalacji. Flagową linią odkurzaczy centralnych cyclo vac są jednostki z serii black edition charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami połączonymi z bardzo korzystną ofertą cenową.

 • Odkurzacze centralne Vacuflo

  Odkurzacze centralne Vacuflo to wysokiej jakości solidne odkurzacze centralne amerykańskiej produkcji. Oprócz odkurzaczy firma vacuflo produkuje również ciekawe akcesoria własne do odkurzaczy centralnych takie jak np. vroom. Odkurzacze centralne Vacuflo dzielą się na kilka różnych serii różniących się technicznie i cenowo dzięki czemu można znaleźć odkurzacz centralny vacuflo dopasowany do własnych potrzeb.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 167 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 167 elementów

Gwarancja satysfakcji

28 dni na zwrot
28 dni na zwrot

Każdy nasz klient, który jest konsumentem ma 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie towaru. (Koszt zwrotu ponosi Kupujący). Szczegóły.

Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy

Zakupy u nas są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu i procedurom zapewniającym ochronę danych osobowych.

Gwarancja terminu
Gwarancja terminu wysyłki

Jeśli nie wywiążemy się z terminu wysyłki towaru podanego na stronie produktu zaoferujemy Ci prezent lub dodatkowy rabat! (Obsługa sklepu ustala przedmiot lub wysokość rabatu).

firma fodna zaufania
firma fodna zaufania
wzorowy sklep 
szyfrowanie SSL
rzetelny sprzedawca
Partnerzy sklepu Płatności obsługuje Payu Payu - Monedo - Płacę później